Bahar Dönemi Vize Sınav Tarihleri

1.SINIF BAHAR DÖNEMİ VİZE SINAVI TARİHLERİ

Dersin Adı

Sınav Tarihi

Saat

Yer

TDE102 TÜRK DİLİ II

3 Nisan 2018

Salı

13.30

E1-04

TDE102 TÜRK DİLİ II

3 Nisan 2018 /

 Salı

(yabancı uyruklu öğrenciler)

15.00

C1-02

ATA102 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II

3 Nisan 2018

Salı

10.30

E1-04

ATA102 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II

 

3 Nisan 2018

Salı

(yabancı uyruklu öğrenciler)

13.30

C1-02

SU108 Matematik II

 

5 Nisan 2018

Perşembe

14.30

E1-04

ENG102.01 İngilizce II

4 Nisan 2018

Çarşamba

13:30

E1-11

SU 112 Balık Biyolojisi ve Fizyolojisi

2 Nisan 2018

 Pazartesi

09:00

E1-04

SU 116 Teknik Resim

2 Nisan 2018

Pazartesi

13:00

E1-04

SU110 Mühendislik Mekaniği

5 Nisan 2018

Perşembe

09:00

E1-04

SU118 Ekoloji

4 Nisan 2018

Çarşamba

10:00

E1-04

SU114 Genel Biyoloji (Botanik

6 Nisan 2018

Cuma

11:00

E1-04

SU120 Doğal Yaşam Parkları

6 Nisan 2018

Cuma

09:00

E1-04

 

2. SINIF BAHAR DÖNEMİ VİZE SINAVI TARİHLERİ

Dersin Adı

Sınav Tarihi

Saat

Yer

SU 218 Su Kuşları Sürüngen ve Memeliler

3 Nisan 2018 Salı

11:00

E1-06

SU 208 Ölçme Bilgisi

 

2 Nisan 2018 Pazartesi

11:00

E1-06

SU 335 Mesleki İngilizce

 

2 Nisan 2018 Pazartesi

14:30

E1-06

Su202,1 Limnoloji

 

4 Nisan 2018 Çarşamba

11:00

E1-06

SU 212 Malzeme Bilgisi ve Mekanisazyon

6 Nisan 2018 Cuma

10:00

E1-06

SU 210 Mukavemet

 

5 Nisan 2018 Perşembe

11:00

E1-06

SU216,1 Deniz Meterolojisi

 

5 Nisan 2018 Perşembe

13:00

E1-06

SU 204 Biyokimya

 

3 Nisan 2018 Salı

15:30

E1-06

SU 214 Planktonoloji

 

6 Nisan 2018 Cuma

13:00

E1-06

Su 206,1 Osenoloji

 

4 Nisan 2018 Çarşamba

15:30

E1-06

 

3.SINIF BAHAR DÖNEMİ VİZE SINAVI TARİHLERİ

Dersin Adı

Sınav Tarihi

Saat

Yer

SU300 Küçük Ölçekli Balıkçılık Yöntemleri

3 Nisan 2018

Salı

09:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

SU 306 Akuakültürde Genetik Uygulamalar

2 Nisan 2018 Pazartesi

15:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

SU 314 Kıyı Kullanımı ve Yönetimi

5 Nisan 2018 Perşembe

10:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

SU 302 Gıda Mikrobiyolojisi

2 Nisan 2018

Pazartesi

10:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

SU 312 Bentoloji

4 Nisan 2018 Çarşamba

09:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

SU 304 İç Su Balıkları Yetiştiriciliği

4 Nisan 2018 Çarşamba

14:30

Uygulama Birimi Seminer Salonu

 

                                  4. SINIF BAHAR DÖNEMİ VİZE SINAV TARİHLERİ

Dersin Adı

Sınav Tarihi

Saat

Yer

SU402 Su Ürünlerinde Kalite Kontrol

5 Nisan 2018 Perşembe

11:00

E1-08

SU 450 Çevre Etkileşim Değerlendirme

5 Nisan 2018 Perşembe

16:00

E1-08

SU 400 Su Ürünleri Mevzuatı

2 Nisan 2018 Pazartesi

13:00

E1-08

SU 406 İşletme Planlama ve Yönetim

3 Nisan 2018 Salı

10:00

E1-08

SU451 Su Ürünlerinde Gıda Güvenliği ve HACCP Sistemi

2 Nisan 2018 Pazartesi

09:00

E1-08

SU 404 Pazarlama ve Şatış

3 Nisan 2018 Salı

14:00

E1-08

SU 453 Potansiyel Deniz Balıkları Yetiştiriciliği

5 Nisan 2018 Perşembe

09:00

E1-08

SU 452 Viral Balık Hastalıkları

4 Nisan 2018 Çarşamba

10:00

E1-08

İKC-SU.07 Organik Su Ürünleri Yetiştiriciliği

6 Nisan Cuma

16:00

Ders Sınıfı

İKC-SU.09 Akvaryum Balıkları Yetiştiriciliği

6 Nisan Cuma

14:00

Ders Sınıfı

Başa Dön