Bahar Dönemi Final Sınavı Tarihleri

 

1.SINIF BAHAR DÖNEMİ FİNAL SINAVI TARİHLERİ

Dersin Adı

Sınav Tarihi

Saat

Yer

TDE102 TÜRK DİLİ II

29 Mayıs 2018 Salı

10:30

E1-04

TDE102 TÜRK DİLİ II

29 Mayıs 2018 Salı

     (Yabancı Uyruklu Öğrenciler)

15:00

E1-04

ATA102 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II

29 Mayıs 2018 Salı

13:30

E1-04

ATA102 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II

 

29 Mayıs 2018 Salı

(Yabancı Uyruklu Öğrenciler)

13:30

E1-06

SU108 Matematik II

 

30 Mayıs 2018 Çarşamba

16:00

E1-04

ENG102.01 İngilizce II

30 Mayıs 2018 Çarşamba

14:30

E1-11

SU 112 Balık Biyolojisi ve Fizyolojisi

28 Mayıs 2018 Pazartesi

10:00

E1-04

SU 116 Teknik Resim

4 Haziran 2018 Pazartesi

10:00

E1-04

SU110 Mühendislik Mekaniği

31 Mayıs 2018 Perşembe

10:00

E1-04

SU118 Ekoloji

1 Haziran 2018 Cuma

10:00

E1-04

SU114 Genel Biyoloji (Botanik

5 Haziran 2018 Salı

10:00

E1-04

SU120 Doğal Yaşam Parkları

6 Haziran 2018 Çarşamba

10:00

E1-04

 

2. SINIF BAHAR DÖNEMİ FİNAL SINAVI TARİHLERİ

Dersin Adı

Sınav Tarihi

Saat

Yer

SU 218 Su Kuşları Sürüngen ve Memeliler

28 Mayıs 2018 Pazartesi

13:30

E1-06

SU 208 Ölçme Bilgisi

 

29 Mayıs 2018 Salı

09:00

E1-06

SU 335 Mesleki İngilizce

 

30 Mayıs 2018 Çarşamba

10:00

E1-06

Su202,1 Limnoloji

 

31 Mayıs 2018 Perşembe

13:30

E1-06

SU 212 Malzeme Bilgisi ve Mekanisazyon

1 Haziran 2018 Cuma

15:00

E1-06

SU 210 Mukavemet

 

4 Haziran Pazartesi

13:30

E1-06

SU216,1 Deniz Meterolojisi

 

5 Haziran 2018 Salı

13:30

E1-06

SU 204 Biyokimya

 

6 Haziran 2018 Çarşamba

13:30

E1-06

SU 214 Planktonoloji

 

7 Haziran 2018 Perşembe

10:00

E1-06

Su 206,1 Osenoloji

 

8 Haziran 2018 Cuma

10:00

E1-06

3.SINIF BAHAR DÖNEMİ FİNAL SINAVI TARİHLERİ

Dersin Adı

Sınav Tarihi

Saat

Yer

SU300Küçük Ölçekli Balıkçılık Yöntemleri

28 Mayıs 2018 Pazartesi

15:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

SU 306 Akuakültürde Genetik Uygulamalar

29 Mayıs 2018 Salı

15:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

SU 314 Kıyı Kullanımı ve Yönetimi

30 Mayıs 2018 Çarşamba

10:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

SU 302 Gıda Mikrobiyolojisi

31 Mayıs 2018 Perşembe

15:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

SU 312 Bentoloji

4 Haziran 2018 Pazartesi

15:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

SU 304 İç Su Balıkları Yetiştiriciliği

5 Haziran 2018 Salı

15:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

4. SINIF BAHAR DÖNEMİ FİNAL SINAV TARİHLERİ

Dersin Adı

Sınav Tarihi

Saat

Yer

SU402 Su Ürünlerinde Kalite Kontrol

28 Mayıs 2018 Pazartesi

16:00

E1-08

SU 450 Çevre Etkileşim Değerlendirme

29 Mayıs 2018 Salı

10:00

E1-08

SU 400 Su Ürünleri Mevzuatı

30 Mayıs 2018 Çarşamba

11:00

E1-08

SU 406 İşletme Planlama ve Yönetim

31 Mayıs 2018 Perşembe

10:00

E1-08

SU451 Su Ürünlerinde Gıda Güvenliği ve HACCP Sistemi

4 Haziran 2018 Pazartesi

10:00

E1-08

SU 404 Pazarlama ve Şatış

5 Haziran 2018 Salı

13:30

E1-08

SU 453 Potansiyel Deniz Balıkları Yetiştiriciliği

1  Haziran  2018 Cuma

14:00

E1-08

SU 452 Viral Balık Hastalıkları

8 Haziran 2018 cuma

11:00

E1-08

İKC-SU.07 ORGANİK SU ÜRÜNLERİ YETİŞTİRİCİLİĞİ

İlk Hafta Cuma Günü

Kendi Saatinte

Ders Sınıfı

IKC-SU.09 AKVARYUM BALIKLARI YETİŞTİCİLİĞİ

İlk Hafta Cuma Günü

Kendi Saatinde

Ders Sınıfı

Başa Dön