Güz Dönemi Vize Sınavı Tarihleri

1.SINIF GÜZ DÖNEMİ VİZE SINAVI TARİHLERİ

Dersin Adı

Sınav Tarihi

Saat

Yer

Sorumlu Öğretim Elemanı

Gözetmen

ATA 101 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

06 KASIM 2018 SALI

13:30

E1-04

Doç.Dr.Cahit TELCİ

Arş.Gör.Ezgi DİNÇTÜRK

ATA 101 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi (Yabancı Uyruklu Öğrenciler)

06 KASIM 2018 SALI

14:30

UZEM 01

 

Olmayacak

TDE 101 Türk Dili

06 KASIM 2018 SALI

15:30

 

Öğr. Gör. Ebru ADA KOKDAŞ

Arş.Gör.Hatice GÜNDÜZ

TDE 101 Türk Dili (Yabancı Uyruklu Öğrenciler)

06 KASIM 2018 SALI

13:30

UZEM 01

 

Olmayacak

Eng 101-01.11 İngilizce 1

8 KASIM 2018 PERŞEMBE

13:30

E1-14

Öğr.Gör.Anıl Çobanoğlu DEDE

Olmayacak

SU111 Matematik I

7 KASIM 2018 ÇARŞAMBA

13:00

E1-04

Doç.Dr.Femin YALÇIN

Arş.Gör.Hatice GÜNDÜZ

SU109 Genel Fizik

8 KASIM 2018 PERŞEMBE

15:00

E1-04

Öğr.Gör.Erdal KURT

Arş.Gör.Ezgi DİNÇTÜRK

SU107 Temel Kimya

7 KASIM 2018 ÇARŞAMBA

10:00

E1-04

Doç.Dr.Mustafa CAN

Arş.Gör.Hatice GÜNDÜZ

SU117 Su Ürünleri Mühendisliğine Giriş

5 KASIM 2018 PAZARTESİ

13:00

E1-04

Dr.Öğr.Üyesi Erhan IRMAK

Arş.Gör.Ezgi DİNÇTÜRK

SU119 Üniversitede Yaşam

9 KASIM 2018 CUMA

13:00

E1-04

Prof. Dr. Mustafa Alparslan

Arş.Gör.Hatice GÜNDÜZ

SU113 Genel Biyoloji (Zooloji)

5 KASIM 2018 PAZARTESİ

10:00

E1-04

Dr.Öğr.Üyesi Haşim Sömek

Arş.Gör.Ezgi DİNÇTÜRK

2. SINIF GÜZ DÖNEMİ VİZE SINAVI TARİHLERİ

Dersin Adı

 

Sınav Tarihi

Saat

Yer

Sorumlu Öğretim Elemanı

Gözetmen

SU207 Akışkanlar Mekaniği

5 KASIM 2018 PAZARTESİ

11:00

E1-06

Dr.Öğr.Üyesi Tuğçe ŞENSURAT GENÇ

Arş.Gör.Ezgi DİNÇTÜRK

SU217 Sosyal Hizmet Uygulaması

9 KASIM 2018 CUMA

15:00

E1-06

Prof.Dr.Mustafa ALPARSLAN

Arş.Gör.Hatice GÜNDÜZ

SU333 İş Sağlığı ve Güvenliği(Seçmeli) 2. Ve 3. Sınıflar

6 KASIM 2018 SALI

10:00

E1-06

Doç.Dr.Serkan KORAL

Arş.Gör.Dilruba Seyhan ÖZTÜRK

SU209 Genel Mikrobiyoloji

6 KASIM 2018 SALI

9:00

E1-06

Prof.Dr.T.Tansel TANRIKUL

Arş.Gör.Ezgi DİNÇTÜRK

SU211 Deniz Biyolojisine Giriş

9 KASIM 2018 CUMA

10:00

E1-06

Prof.Dr. Mustafa ALPARSLAN

Arş.Gör.Hatice GÜNDÜZ

SU203 Temel İstatistik

7 KASIM 2018 ÇARŞAMBA

11:00

E1-06

Dr.Öğr.Üyesi Adnan Çağlar ORUÇ

Arş.Gör.Hatice GÜNDÜZ

SU213 Su Omurgasızları

7 KASIM 2018 ÇARŞAMBA

15:00

E1-06

Doç.Dr. Mehmet ÇULHA

Arş.Gör.Hatice GÜNDÜZ

SU334 Mesleki İngilizce 1(Seçmeli)

8 KASIM 2018 PERŞEMBE

10:00

E1-06

Dr.Öğr.Üyesi Fikret Öndes

Arş.Gör.Dilruba Seyhan ÖZTÜRK

SU215 Balık Sistematiği

8 KASIM 2018 PERŞEMBE

09:00

E1-06

Prof.Dr.Semih ENGİN

Arş.Gör.Dilruba Seyhan ÖZTÜRK

SU205 Su Kalitesi ve Kontrolü

5 KASIM 2018 PAZARTESİ

15:00

E1-06

Dr.Öğr.Üyesi Saniye Türk Çulha

Arş.Gör.Dilruba Seyhan ÖZTÜRK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.SINIF GÜZ DÖNEMİ VİZE SINAVI TARİHLERİ

Dersin Adı

Sınav Tarihi

Saat

Yer

Sorumlu Öğretim Elemanı

Gözetmen

SU305 Deniz Balıkları Yetiştiriciliği

5 KASIM 2018 PAZARTESİ

09:00

E1-08

Dr.Öğr.Üyesi Sevim HAMZAÇEBİ

Arş.Gör.Dilruba Seyhan ÖZTÜRK

SU333 İş Sağlığı ve Güvenliği(Seçmeli) 2. Ve 3. Sınıflar

6 KASIM 2018 SALI

10:00

E1-06

Doç.Dr.Serkan KORAL

Arş.Gör.Dilruba Seyhan ÖZTÜRK

SU301.1 Ağ Yapım ve Donanım Teknikleri

5 KASIM 2018 PAZARTESİ

16:00

E1-08

Dr.Öğr.Üyesi Hakkı DERELİ

Arş.Gör.Dilruba Seyhan ÖZTÜRK

SU311 Balık Ekolojisi(Seçmeli)

6 KASIM 2018 SALI

13:00

E1-08

Prof.Dr.Semih ENGİN

Arş.Gör.Dilruba Seyhan ÖZTÜRK

SU309.1 Göl ve Sulak Alan Yönetimi(Seçmeli)

6 KASIM 2018 SALI

16:00

E1-08

Dr.Öğr.Üyesi Haşim SÖMEK

Arş.Gör.Dilruba Seyhan ÖZTÜRK

SU303.1 Su Ürünleri İşleme Teknolojisi 1

7 KASIM 2018 ÇARŞAMBA

16:00

E1-08

Doç.Dr.Serkan KORAL

Arş.Gör.Hatice GÜNDÜZ

SU315.1 Türkiye Deniz Balıkları

8 KASIM 2018 PERŞEMBE

11:00

E1-08

Dr.Öğr.Üyesi Erhan IRMAK

Arş.Gör.Ezgi DİNÇTÜRK

SU307.1 Balık Sağlığı Yönetimi

7 KASIM 2018 ÇARŞAMBA

9:00

E1-08

Prof.Dr.T.Tansel TANRIKUL

Arş.Gör.Ezgi DİNÇTÜRK

SU321.1 Su Ürünlerinde Ambalajlama Teknikleri

9 KASIM 2018 CUMA

11:00

E1-08

Dr.Öğr.Üyesi Fatma ÖZTÜRK

Arş.Gör.Hatice GÜNDÜZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. SINIF GÜZ DÖNEMİ VİZE SINAV TARİHLERİ

Dersin Adı

Sınav Tarihi

Saat

Yer

Sorumlu Öğretim Elemanı

Gözetmen

SU431 Paraziter Balık Hastalıkları(Seçmeli)

9 KASIM 2018 CUMA

09:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

Prof.Dr.T.Tansel TANRIKUL

Arş.Gör.Ezgi DİNÇTÜRK

SU435 Kapalı Devre Yetiştiricilik Sistemleri(Seçmeli)

5 KASIM 2018 PAZARTESİ

14:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

Prof.Dr.Ramazan SEREZLİ

Arş.Gör.Hatice GÜNDÜZ

SU401 Balıkçılık Biyolojisi

6 KASIM 2018 SALI

9:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

Dr.Öğr.Üyesi Fikret ÖNDES

Arş.Gör.Dilruba Seyhan ÖZTÜRK

SU421 Su Ürünleri İşleme Tesislerinde Hijyen ve Sanitasyon(Seçmeli)

6 KASIM 2018 SALI

11:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

Dr.Öğr.Üyesi.Fatma ÖZTÜRK

Arş.Gör.Hatice GÜNDÜZ

SU403 Endüstriyel Balıkçılık Yöntemleri

7 KASIM 2018 ÇARŞAMBA

14:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

Dr.Öğr.Üyesi Hakkı DERELİ

Arş.Gör.Ezgi DİNÇTÜRK

SU407 Balık Besleme

8 KASIM 2018 PERŞEMBE

16:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

Dr.Öğr.Üyesi Sevim HAMZAÇEBİ

Arş.Gör.Dilruba Seyhan ÖZTÜRK

SU429 Kuluçkahane Yöntemi(Seçmeli)

7 KASIM 2018 ÇARŞAMBA

10:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

Prof.Dr.Ramazan SEREZLİ

Arş.Gör.Dilruba Seyhan ÖZTÜRK

SU405 Gıda Patojenleri ve Analiz Yöntemleri

8 KASIM 2018 PERŞEMBE

14:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

Dr.Öğr.Üyesi Fatma ÖZTÜRK

Arş.Gör.Hatice GÜNDÜZ

SU409 Akvaryum Balıkları Yetiştiriciliği (Seçmeli)

6 KASIM 2018 SALI

14:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

Dr.Öğr.Üyesi Onur KARADAL

Arş.Gör.Hatice GÜNDÜZ

IKC-SU.07  SPORTİF OLTA BALIKÇILIĞI

KENDİ GÜNÜ

KENDİ SAATİ

KENDİ SINIFI

Doç.Dr. Hakkı DERELİ

Arş.Gör.Ezgi DİNÇTÜRK

IKC-SU.09  AKVARYUM TEKNOLOJİSİ   

KENDİ GÜNÜ

KENDİ SAATİ

KENDİ SINIFI

Dr. Öğr. Üyesi Onur KARADAL

Arş.Gör.Hatice GÜNDÜZ

IKC-SU.12  EKOSİSTEM KORUNMASI       

KENDİ GÜNÜ

KENDİ SAATİ

KENDİ SINIFI

Dr.Öğr.Üyesi Fikret ÖNDES

Arş.Gör.Dilruba Seyhan ÖZTÜRK

IKC-SU.07  ORGANİK BALIK ÜRETİMİ

KENDİ GÜNÜ

KENDİ SAATİ

KENDİ SINIFI

Dr. Öğr. Üyesi Onur KARADAL

Arş.Gör.Ezgi DİNÇTÜRK

Başa Dön