2018-2019 Güz Dönemi Final Sınavı Tarihleri

 

1.SINIF GÜZ DÖNEMİ FİNAL SINAVI TARİHLERİ

Dersin Adı

Sınav Tarihi

Saat

Yer

ATA 101 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

2 Ocak 2019 Çarşamba

13:30

E1-04

ATA 101 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi (Yabancı Uyruklu Öğrenciler)

2 Ocak 2019 Çarşamba

13:30

UZEM 01

TDE 101 Türk Dili

2 Ocak 2019 Çarşamba

15:30

E1-04

TDE 101 Türk Dili (Yabancı Uyruklu Öğrenciler)

2 Ocak 2019 Çarşamba

15:30

UZEM 01

Eng 101-01.11 İngilizce 1

9 Ocak 2019 Çarşamba

13:30

İlgili Sınıf

SU111 Matematik I

8 Ocak 2019 Salı

10:30

E1-04

SU109 Genel Fizik

3 Ocak 2019 Perşembe

13:30

E1-04

SU107 Temel Kimya

9 Ocak 2019  Çarşamba

10:00

E1-04

SU117 Su Ürünleri Mühendisliğine Giriş

4 Ocak 2019 Cuma

10:00

E1-04

SU119 Üniversitede Yaşam

3 Ocak 2019 Perşembe

10:00

E1-04

SU113 Genel Biyoloji (Zooloji)

4 Ocak 2019 Cuma

15:00

E1-04

2. SINIF GÜZ DÖNEMİ FİNAL SINAVI TARİHLERİ

Dersin Adı

Sınav Tarihi

Saat

Yer

SU207 Akışkanlar Mekaniği

7 Ocak 2019 Pazartesi

10:00

E1-06

SU217 Sosyal Hizmet Uygulaması

8 Ocak 2019 Salı

14:00

E1-06

SU333 İş Sağlığı ve Güvenliği(Seçmeli) 2. Ve 3. Sınıflar

9 Ocak 2019 Çarşamba

15:00

E1-06

SU209 Genel Mikrobiyoloji

10 Ocak 2019 Perşembe

10:00

E1-06

SU211 Deniz Biyolojisine Giriş

8 Ocak 2019 Salı

15:30

E1-06

SU203 Temel İstatistik

4 Ocak 2019 Cuma

11:00

E1-06

SU213 Su Omurgasızları

2 Ocak 2019 Çarşamba

10:00

E1-06

SU334 Mesleki İngilizce 1(Seçmeli)

10 Ocak 2019 Perşembe

13:00

E1-06

SU215 Balık Sistematiği

3 Ocak 2019 Perşembe

15:00

E1-06

SU205 Su Kalitesi ve Kontrolü

11 Ocak 2019 Cuma

10:00

E1-06

3.SINIF GÜZ DÖNEMİ FİNAL SINAVI TARİHLERİ

Dersin Adı

Sınav Tarihi

Saat

Yer

SU305 Deniz Balıkları Yetiştiriciliği

2 Ocak 2019 Çarşamba

16:00

E1-08

SU333 İş Sağlığı ve Güvenliği(Seçmeli) 2. Ve 3. Sınıflar

9 Ocak 2019 Çarşamba

15:00

E1-06

SU301.1 Ağ Yapım ve Donanım Teknikleri

7 Ocak 2019 Pazartesi

11:00

E1-08

SU311 Balık Ekolojisi(Seçmeli)

11 Ocak 2019 Cuma

11:00

E1-08

SU309.1 Göl ve Sulak Alan Yönetimi(Seçmeli)

4 Ocak 2019 Cuma

11:00

E1-08

SU303.1 Su Ürünleri İşleme Teknolojisi 1

8 Ocak 2019 Salı

13:00

E1-08

SU315.1 Türkiye Deniz Balıkları

9 Ocak 2019 Çarşamba

14:00

E1-08

SU307.1 Balık Sağlığı Yönetimi

10 Ocak 2019 Perşembe

15:00

E1-08

SU321.1 Su Ürünlerinde Ambalajlama Teknikleri

3 Ocak 2019 Perşembe

11:00

E1-08

                           4. SINIF GÜZ DÖNEMİ FİNAL SINAV TARİHLERİ

Dersin Adı

Sınav Tarihi

Saat

Yer

SU431 Paraziter Balık Hastalıkları(Seçmeli)

7 Ocak 2019 Pazartesi

13:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

SU435 Kapalı Devre Yetiştiricilik Sistemleri(Seçmeli)

8 Ocak 2019 Salı

14:30

Uygulama Birimi Seminer Salonu

SU401 Balıkçılık Biyolojisi

2 Ocak 2019 Çarşamba

11:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

SU421 Su Ürünleri İşleme Tesislerinde Hijyen ve Sanitasyon(Seçmeli)

10 Ocak 2019 Perşembe

14:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

SU403 Endüstriyel Balıkçılık Yöntemleri

9 Ocak 2019 Çarşamba

11:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

SU407 Balık Besleme

4 Ocak 2019 Cuma

09:30

Uygulama Birimi Seminer Salonu

SU429 Kuluçkahane Yöntemi(Seçmeli)

8 Ocak 2019 Salı

09:30

Uygulama Birimi Seminer Salonu

SU405 Gıda Patojenleri ve Analiz Yöntemleri

7 Ocak 2019 Pazartesi

15:30

Uygulama Birimi Seminer Salonu

SU409 Akvaryum Balıkları Yetiştiriciliği (Seçmeli)

3 Ocak 2019 Perşembe

10:00

Uygulama Birimi Seminer Salonu

IKC-SU.07  SPORTİF OLTA BALIKÇILIĞI

4 Ocak 2019 Cuma

KENDİ SAATİ

KENDİ SINIFI

IKC-SU.09  AKVARYUM TEKNOLOJİSİ   

4 Ocak 2019 Cuma

KENDİ SAATİ

KENDİ SINIFI

IKC-SU.12  EKOSİSTEM KORUNMASI       

4 Ocak 2019 Cuma

KENDİ SAATİ

KENDİ SINIFI

IKC-SU.07  ORGANİK BALIK ÜRETİMİ

4 Ocak 2019 Cuma

KENDİ SAATİ

KENDİ SINIFI

Başa Dön